TEXTIELDRUK
T-shirts bedrukken Almere
Vanaf 25 stuks per opdracht en gratis digitale sample.
- Altijd scherpe prijzen
- Alle soorten T-shirts
- Hoge kwaliteit bedrukkingen
- Gratis digitale sample
- 140m2 showroom
Textieldruk Almere
Van promo T-shirts tot stevige werkshirts
Een T-shirt kan zoveel meer zijn dan alleen kleding — het kan jouw boodschap dragen. Bij Eigenlabel ontwerpen en produceren we T-shirts die naadloos aansluiten op jouw doel: van promoshirts en teamwear tot fashion en merchandise. Wat je stijl of doelgroep ook is, wij leveren T-shirts die eruit springen én blijven hangen.
Met technieken als zeefdruk, DTF en borduren zorgen we voor een hoogwaardige afwerking die de kwaliteit van jouw merk weerspiegelt. Elk detail telt: van kleurintensiteit tot duurzaamheid en pasvorm.
Of je nu op zoek bent naar een gelimiteerde oplage of een grote productie, wij denken met je mee in elke fase. Van ontwerpkeuze tot materiaal en afwerking — bij Eigenlabel krijg je bedrukte T-shirts op maat, klaar om indruk te maken.
ONZE TECHNIEKEN
De mogelijkheden voor je T-shirts
Zeefdruk
HIerbij wordt elke kleur apart bedrukt. Het resultaat is een slijtvaste print die er wassen nog steeds geweldig uitziet.
Borduren
Borduren is een zeer mooie, luxe en duurzame oplossing om je custom T-shirts een unieke uitstraling te geven.
Transfers (DTF)
Transferdruk is geschikt voor lage aantallen. Bijvoorbeeld cijfers en/of namen op sportkleding.
Fullcolor (DTG)
DTG is een techniek waarbij er direct op de T-shirts geprint wordt. Geschikt voor full color en lage aantallen.
Woven labels
Om je custom T-shirts uniek te maken, kun je gebruik maken van textiel labels met eigen ontwerp op je T-shirts.
Hangtags
Onze hangtags zijn in elke gewenst design, formaat en materiaal verkrijgbaar. Denk hierbij aan karton, plastic, hout en leer.
Badges
Een beeldmerk of logo op een geborduurde badge is een mooie en duurzame oplossing en geeft meteen een luxe uitstraling.
Verpakkingen
Om een blijvende indruk achter te laten op je klanten bieden wij verschillende opties aan voor het verpakken van je T-shirts.
Het process
Van ontwerp tot product
1. design briefing
Stuur ons jouw logo of ander digitaal artwork. Aan de hand van de door jou gekozen bewerkingstechnieken en type kleding maakt ons verkoopteam een scherpe offerte voor je.
2. DIGTALE Proef
Ons ontwerpteam zet je logo en wensen om in een digitaal voorbeeld. Pas als jij helemaal tevreden bent met de sample, geven wij alles door aan ons productieteam.
3. Het Product
Ons productieteam zorgt ervoor dat de productie soepel verloopt, dat alles volgens het digitale sample wordt gemaakt en dat de kwaliteit van je textiel perfect in orde is.